KONST / Litografier / Färglitografi 13714303
nr 1371 4303
Färglitografi
Reutersvärd. Signerad, numrerad 82/100. Motivet: 95x70 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 januari 2021
kl 20:11:34
800 kr